ingilizce aylar Secrets

C2 seviyesi İngilizce, herhangi bir sorun yaşamadan cümleleri okuyup anlayabildiğiniz en üst seviyedir. Neredeyse kusursuz bir şekilde insanlarla anadiliniz gibi iletişime geçebilirsiniz ve rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Bu noktada, İngilizce ayları en kolay şekilde öğrenmeniz şarttır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi pratik İngilizce aylar kartları hazırlamanız son derece faydalı olacaktır. Her bir karttaki ayları okuyup ezberlediğiniz takdirde amacınıza ulaşmış olacaksınız. Bu şekilde çalışmak sizin için hem eğlenceli hem de verimli olacaktır.

İngilizce aylar yazımında çoğu zaman kısaltma kullanılır. İngilizce aylar yazılırken kısaltma kullanıldığında ilk 3 harf yazılır.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Website adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Katkınızdan dolayı teşekkür ederiz. İngilizceye yeni başlayan kişiler için telaffuz farklılıkları ileri bir konudur ama açıklamaktan memnuniyet duyarız.

Günü 24 saate ilk bölen halkın Mısırlılar olduğuna inanılır. Mısırlıların kullandığı 12 tabanlı sistem buna kanıt olarak gösterilir.

B2 seviyesi İngilizce, çoğu dil bilgisi konusuna hakim olduğunuz ve kelime bilginizin birçOkay alanda konuşmak için yeterli hale geldiği noktadır. Aynı şekilde konuşma ve dinleme yetenekleriniz de diğer insanlarla iletişim kurabileceğiniz seviyeye gelir.

If you are at an Place of work or shared network, you can question the community administrator to run a scan across the community in search of misconfigured or contaminated units.

İngilizcenizi geliştirmenin ve pratik yapmanın eğlenceli yollarını arıyorsanız, British Council ve Cambridge English gibi kurumlar önemli rol oynar.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve Site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Şimdi dilerseniz ingilizce ayları ve ingilizce ayların okunuşlarını bir arada liste halinde görelim:

Bu nedenle İngilizce grameri kolay bir dil mi, yoksa zor bir ingilizce aylar dil mi, hep tartışma konusudur. Ancak doğru bir metot ile ve severek çalışılırsa mutlaka kolaylıkla öğrenilmektedir.

Bu İngilizce dersimizde İngilizce Aylar konu anlatımı göreceğiz. İngilizce aylarla ilgili alıştırmalar ve İngilizce aylarla ilgili örnek cümleler yazacağız. İngilizce aylar konusu liselerimizde genellikle 9. sınıflarda okutulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *